044 3792438, 044 3619599

Компанія "Київстар" представила розумну автосигналізацію «автотрекінг», яка дозволяє контролювати стан та місцезнаходження машини за допомогою програми на смартфоні і двох датчиків.

Для роботи даного IoT-сервісу необхідно підключити до електромережі автомобіля пристрій «Автоінформер», заховати там же GPS-трекер «Автомаяк» (не вимагає підключення до харчування) і встановити на смартфон безкоштовний додаток. При цьому перший пристрій контролює стан автомобіля в реальному часі, а GPS-трекер відправляє інформацію власнику кілька разів на добу. Користувач може придбати повний пакет послуг «автотрекінг» за 3699 грн або придбати тільки один з датчиків за ціною 1999 грн кожен.

При цьому в залежності від комплекту обладнання вартість користування послугами складе:


«Автоінформер» повідомляє водієві про включення запалювання, ударі автомобіля, початку руху, відсутності сигналу. «Автомаяк» в залежності від інтенсивності використання, працює автономно до 4 років, він не сканується завдяки роботі в режимі «пінгу». У режимі «Тривога» запускається прискорений геотрекінг автомобіля, що працює з періодичністю 6 разів на годину, а в режимі «Погоня» повідомлення з інформацією про місцезнаходження автомобіля надходять в режимі, близькому до реального часу.

Відзначимо, що датчик «автотрекінг» працює в зоні покриття зв'язку мобільного оператора "Київстар" по Україні, а трекер «Автомаяк» працює також в роумінгу. Повідомлення надходять в додаток за допомогою SMS або вхідних дзвінків в залежності від типу повідомлення. Інші подробиці використання послуги доступні за наступним посиланням.

«Нам важливо, щоб клієнти отримували додаткову цінність від користування нашими послугами і продуктами. Тому ми першими серед телеком-операторів вивели на ринок в Україні IoT-продукт для автомобілістів «автотрекінг» - розповів Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

У Київстарі відзначили, що запустити подібний продукт для автомобілістів їх спонукала сумна статистика викрадень. Так, за даними Національної поліції України, за 11 місяців 2017 року Україні зафіксовано 8231 випадок викрадення автомобілів, але лише третина авто повернулися до власників. У 2016 році було розкрито 23% випадків викрадення.

Джерело: Київстар