044 3792438, 044 3619599

З 05.01.2017 року ТОВ "Укрпрофтранс" є офіційним представником компанії Славутич, що випускає різні різновиди АЗС. По даному випадку компанії був виданий сертифікат, що підтверджує право на продаж, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, ремонт і сервісне обслуговування усього модельного ряду томливо-раздаткових колонок марки "NOVA" і технологічного устаткування. Також ТОВ "Укрпрофтранс" має право на системну інтеграцію устаткування і програмних продуктів, що випускають компанією Славутич.

Компанія "Славутич" почала свою діяльність в 1989 році, і до нашого часу може запропонувати величезний асортимент продукції, що випускається, в яку входить не лише мобільна АЗС або томливо-раздаточна колонка, але і інші галузі і сфери дії. Компанія ніколи не коштує на місці, шукає нові рішення проблем для того, щоб поліпшити, прискорити і максимально здешевити виробництво без втрати якості кінцевого продукту. Головний критерій роботи для компанії "Славутич" - випуск широкого асортименту продукції, що має високі технічні характеристики. Саме завдяки цьому критерію і виконується робота по постійному вдосконаленню устаткування, яке робить компанія, а також робота по розширенню асортименту.

Жодна заправка не може обійтися без якісного і надійного ТРК, крім того, малий бізнес може розширюватися в цьому ж напрямі, адже в асортименті продукції є присутніми мобільні колонки АЗС. Таким чином, компанія "Славутич" надає таке устаткування, яке може бути використане як в дрібній, так і у великій АЗС.

Хоча компанія "Славутич" і має досить широке поле дії, її представник ТОВ "Укрпрофтранс" на даний момент працює тільки з модельним рядом топливо-раздаткових  колонок марки "NOVA". Це означає, що офіційний представник є відмінним посередником, що надає устаткування для дрібної відпустки нафтопродуктів (АЗС).

Модельний ряд "NOVA" характеризується відносно невеликою вартістю устаткування, яке виконує основні функції, необхідні для АЗС. Такий пристрій буде ідеальним помічником в роботі і прекрасною можливістю налагодити облік.