044 3792438, 044 3619599

ТОВ "Укрпрофтранс" - торгова марка TRANS GROUP з 02.02.2018 року є офіційним дилером компанії-виробника Технотон, в підтвердження чому, був виданий документ - Ліцензія дилера. Тепер продукцію для контролю палива в автомобілях купити на території України стало ще простіше і доступніше.

Про устаткування компанії Technoton відомо в усій Україні. Виробництво компанії знаходиться в Мінську і Вилейке, а загальне число робітників складає більше 120 чоловік. Велике і нестримно таке, що розвивається виробництво надає лічильники палива, що широко використовуються у безлічі галузей бізнесу.

Яку продукцію Технотон можна придбати у дилера:

  • Витратоміри палива.
  • Датчики, що вимірюють рівень палива.
  • Безконтактні считувачи.
  • Датчики, що вимірюють навантаження на осі.

Усі інструменти, що надаються, і системи легко монтувати в систему, яка робить витрату палива. Співробітники компанії виробника і дилери навчають покупців тому, як правильно користуватися пристроями. Контроль палива - це те, що робити досить легко, маючи під рукою спеціальне устаткування

Разом з продукцією Тенотон можна:

  • Робити контроль по витраті палива : не давати співробітникам красти паливо, автопарк матиме більше оптимізовану роботу, робиться контроль паливної системи.
  • Робити моніторинг транспорту : не допускати можливості появи "лівих" рейсів, не дозволяти перевантажувати автомобіль, крім того, можна відстежити техніку в теперішньому часі і упізнати її місце розташування.
  • Є можливість видалено діагностувати автомобільні дані : дані шин, імітація шин. Дані можна збирати не лише з бортових датчиків, але з шин цифрового типу.

Продукція Технотон підходить для великої кількості транспорту : невеликого комерційного транспорту (автопарки різного призначення), тепловози і річкові судна, магістральні тягачі, спецтехніка, трактори, генератори дизельного типу, пальники і котли. Таким чином, з технікою контролю палива можна охопити великий спектр робіт і галузей, поліпшити бізнес-процеси, налагодити логістику. Робота такого підприємства стає конкурентоздатною і безпечною, з'являється більший приплив клієнтів завдяки наявності додаткових послуг при помірній вартості.

Технотон радує своїх клієнтів вже більше 17 років, тому йому можна довіряти.