044 3792438, 044 3619599

08.02.2018 роки відбулася знаменна подія: ТОВ "Укрпрофтранс" - торгова марка TRANS GROUP став золотим партнером НПП ТОВ "Дискові системи" - торгова марка Bitrek, що дозволило йому робити продаж, обслуговування і впровадження продукції на території України.

Битрек - це торгова марка, яка почала своє існування в 2010 році. Ця торгова марка розробляє і продає устаткування, використовуване для контролю транспорту і GPS- моніторингу. До 2018 року було випущено декілька поколінь устаткування, з кожним разом еволюціонуючого і прогресуючого.

GPS- моніторинг - це важлива система для автомобілів різних класів, тому до рівня його виробництва пред'являються особливі вимоги. На виробництві високого класу працюють більше 100 фахівців, а рівень виробництва є сертифікованим по європейській системі ISO 9001, визначальний найбільш високий рівень якості.

GPS- трекера і інше устаткування від торгової марки Bitrek:

  • На території України це устаткування для контролю транспорту є таким, що самим, що продається.
  • Продукцію торгової марки можна придбати у ТОВ "Укрпрофтранс" за ціною виробника і вигідними умовами співпраці.
  • Окрім GPS- моніторингу торгова марка пропонує і інше устаткування для контролю будь-яких систем автомобілів. На даний момент існує більше 15 лінійок устаткування, у тому числі датчик рівня палива.
  • Щомісячно робиться більше 10000 пристроїв.
  • Є присутньою технічна підтримка на різних мовах.
  • Оновлення прошивок безкоштовне.
  • Устаткування робиться за дозвільними документами як європейського, так і українського зразка.

GPS- моніторинг важливий для безлічі галузей бізнесу і індивідуального використання. Це устаткування використовується спільно з програмним забезпеченням, воно дозволяє значно понизити витрати на те, щоб містити автопарк. За допомогою трекерів власники бізнесу оптимізують бізнес-процеси і логістику, перевезення стають безпечніше і конкурентоздатніше, а нові клієнти приходять завдяки наявності додаткових сервісів.

Торгова марка Bitrek на даний момент активно розширює свою сферу дії на країни Європи. Купити продукцію в Україні можна в компанії "Укрпрофтранс", яка пропонує не лише безпосередньо продаж, але і налаштування і впровадження в роботу трекерів і іншого устаткування.