044 3792438, 044 3619599

НПП "СЕНСОР" - підприємство з історією довгою в чверть століття. За ці роки НПП "СЕНСОР" зарекомендували себе як надійний і стабільний виробник і постачальник вимірювальної, сигналізуючої і комутуючої апаратури, програмного забезпечення і захисних механізмів. Серед наших постійних клієнтів великі нафтобази, АЗС і АГЗС.

У серпні 2018 року ще один наш винахід отримав сертифікат якості, про що ми поспішаємо вас повідомити! Завдяки наполегливій праці, відповідальному і грунтовному підходу до розробок наших співробітників, поплавковий магнітний перетворювач ПМП- 201 офіційно пройшов процедуру перевірки відповідності і отримав сертифікат перевірки типу!

ПМП- 201 - цей надійний вибухозахисний пристрій, який широко використовується на підприємствах, в обороті яких присутня нафта, нафтопродукти, вуглеводневі гази і подібні речовини. Поплавковий магнітний перетворювач використовується як підсистема АСУТП, РСУ і ПАЗ, а також як самостійна апаратура.

Функції і особливості ПМП- 201

Система приладу працює таким чином, що дозволяє надійно і точно фіксувати ряд показників :

- рівень рідини;

- температура і щільність;

- рівень розділу середовищ;

- міра наповненості ємності;

- щільність в різних шарах;

- температура в різних вимірюваних точках і секторах;

- маса рідини;

- інші показники.

Детальна характеристика апарату ПМП- 201 надана у відповідному розділі нашого сайту, там же знаходяться бланки для замовлення і інструкція експлуатації.

Система відрізняється підвищеною чутливістю, що дає можливість робити моніторинг усіх необхідних показників в реальному часі з мінімальною погрішністю. Гнучка програма управління дозволяє встановити від 1 до 8 порогових значень, досягши яких спрацьовуватимуть системи сповіщення - звукові, світлові або механічні.