044 3792438, 044 3619599


У різних сортів дизельного палива (мінеральне літній / зимовий, біопаливо), або в паливі одного і того ж виду при наявності присадок, або в паливі реалізується в різних регіонах, діелектрична проникність має різні значення. При переході з одного виду палива на інший різниця в показаннях звичайного ємнісного ДРП може досягати більше 40%. Зазвичай в таких випадках для забезпечення високої точності вимірювання об'єму палива в баку необхідно повторення трудомісткої процедури тарировки паливного бака ... Але не з DUT-E 2Bio!

DUT-E 2Bio - інтелектуальний датчик для точного вимірювання рівня палива в баках автотехніки або стаціонарних ємностях незалежно від зміни сорту або хімічного складу використовуваного палива.

Якщо при черговій заправці ТС змінюються діелектричні властивості палива, то автоматично включається диференційний механізм корекції вимірювань. Тобто, результати вимірювань рівня палива датчик скоректує відповідно до різницею значень коефіцієнтів діелектричної проникності палива - початкового (на якому було здійснено калібрування датчика) і того, яке на поточний момент залито в бак.

Результат не забарився

(Приклад порівняння результатів вимірювань скоригованого і нескоректована рівнів палива)

Функція автоматичної корекції діелектричної проникності палива дозволяє контролювати рівень палива в баку з високою точністю, незалежно від використовуваного сорту палива.

Таким чином, новий DUT-E 2Bio заощаджує Ваш час на перетаріровкі і "підгонки" коефіцієнтів. Ви отримуєте спокій і впевненість в наданих даних.