044 3792438, 044 3619599

Згідно зі статистикою, в ряді галузей обсяги списань ПММ складають до 60% від тих, що виділяються. Бажаєте раціонально використовувати автотранспорт компанії та оптимізувати витрати на утримання автопарку? Ми рады поділитися практичними рішеннями задач, якi виникають перед вами.

Сьогодні компанія Trans Group - це визнаний експерт в області супутникового моніторингу з багаторічним досвідом роботи. Наша компанія виробляє, встановлює «під ключ» і здійснює обслуговування GPS систем супутникового моніторингу автотранспорту та контролю витрат палива.

Наша пропозиція – це доступні інновації, які полегшать ваше життя і зроблять бізнес більш прибутковим. Як виявляє практика, впровадження системи моніторингу автотранспорту і витрат палива навіть на малих підприємствах окупається в дуже короткі терміни.

Прийміть рішення раціонально використати ресурси компанії, і зростання прибутку не змусить себе чекати! Вибираючи Trans Group, ви отримаєте не тільки повний контроль над своїм транспортом, але і зручні інструменти, навчання персоналу, висококласний сервіс та інформаційну підтримку. Кожного клієнта ми розглядаємо, як повноцінного партнера, і саме тому ми не просто пропонуємо обладнання, а вкладаємо багато сил і часу на вирішення комплексних завдань, що виникають при керуванні транспортом на підприємстві.