044 3792438, 044 3619599

Шановні кандидати!
Компанія Trans Group, у зв'язку з активним розвитком, оголошує набір фахівців на ряд вакансій. Позиції нашої організації зміцнюються в першу чергу за рахунок надійної команди професіоналів, тому основну ставку в нашому бізнесі ми робимо на персонал. Успішне стан справ в компанії ставить завдання доукомплектувати штат молодими, активними і цілеспрямованими людьми, які звикли працювати на результат і отримувати гідну фінансову винагороду за виконану роботу. Компанія Trans Group, у зв'язку з активним розвитком, оголошує набір фахівців на ряд вакансій. Позиції нашої організації зміцнюються в першу чергу за рахунок надійної команди професіоналів, тому основну ставку в нашому бізнесі ми робимо на персонал. Успішне стан справ в компанії ставить завдання доукомплектувати штат молодими, активними і цілеспрямованими людьми, які звикли працювати на результат і отримувати гідну фінансову винагороду за виконану роботу.

Мета основного напрямку компанії це продаж рішень в транспортній логістиці.
Наші фахівці формують пропозиції для транспортних організацій, великих будівельних компаній, фармацевтів і т.д. Маючи потужний технічний ресурс, ми налагоджувати процеси, пов'язані із завищеними нормами списання палива, нецільовим використанням паливно-мастильних матеріалів, а також підвищуємо безпеку і економічну доцільність перевезень.

Якщо Ви професіонал у своїй справі і готові продемонструвати нам своє бажання і вміння працювати, якісно і в строк виконувати поставлені завдання, прагнути до розвитку, кар'єрного росту та самореалізації, то дружний колектив компанії Trans Group з радістю прийме Вас у свої ряди. Індивідуальний підхід до кожного співробітника допоможе Вам утвердитися в фінансовому плані, отримати нові знання та безцінний досвід у професійній діяльності. Найближчим часом будуть відкриті нові представництва компанії Trans Group, що дає відмінну можливість кар'єрного росту, зайняти одну з керівних посад, використовувати свій потенціал на 100%.

Компанія Trans Group є живим прикладом того, що кваліфіковані кадри відіграють основну роль в бізнесі.
Тому ми з нетерпінням чекаємо на Ваші резюме і сподіваємося що вектор благополуччя і процвітання стане нашим загальним напрямком.