044 3792438, 044 3619599

У чому користь і вигода систем супутникового стеження?

Списання ПММ - одна з основних статей витрат транспортного підприємства. Впровадження системи GPS-моніторингу - практичне рішення, що дозволяє економити до 60% (від загальної суми витрат на придбання палива). Крім того, впровадження системи GPS-моніторингу дозволяє бачити весь автопарк, незалежно від його розмірів, як на долоні.

GPS-моніторинг транспорту - раціональне використання ресурсів компанії

Володіючи багаторічним досвідом роботи, ми пропонуємо найкращі рішення для здійснення часткового або повного контролю автопарку. Ми знаємо все про системи супутникового стеження і продовжуємо розвиватися, відстежуючи всі новинки і інновації, пропоновані ринком.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

повний контроль над транспортом; - надійне обладнання;

навчання персоналу; - якісний сервіс;

кваліфіковану інформаційну підтримку.

«Trans Group» - комплексне рішення задач

Чітка схема роботи дозволяє нам здійснювати поставку обладнання для GPS-моніторингу в Київ в найкоротші терміни. Тісна співпраця з виробниками і постачальниками дає можливість підтримки цін на мінімальному рівні, роблячи їх доступнішими і привабливішими для вас. Висока майстерність персоналу - запорука швидкої і якісної установки, технічного обслуговування або ремонту обладнання і програмного забезпечення. Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт.