044 3792438, 044 3619599

GPS-моніторинг дизельних генераторів - точна і актуальна інформація про роботу обладнання

Завдяки безлічі переваг дизельні генератори мають широку сферу застосування. Широкий мощностной ряд дозволяє використовувати обладнання для електропостачання житлових, торгових, виробничих та інших об'єктів. Використовуючи у своїй роботі передові технології, ретельно вивчивши особливості експлуатації та обслуговування дизельних електростанцій, фахівці компанії «Транс Груп» підготували ряд пропозицій, що дозволяють зробити роботу установок максимально ефективної і рентабельної.

Рішення від «TRANSGROUP» - надійна система супутникового стеження за рухомими і стаціонарними об'єктами

Як і у випадку з автомобілями, у дизельного генератора є потреба в паливі. І кожен керівник підприємства, що займає власним автопарком, знайомий з низкою «паливних» проблем, що призводять до збільшення витрат на пальне.

Використання системи GPS-моніторингу - ефективний інструмент, який запобігає спроби несанкціонованого зливу палива, а також дозволяє стежити за робочими параметрами генератора під час його роботи (температура двигуна, об'єм витрат і заправки установки паливом і т. Д.).

Облік палива

В непростих умовах сучасної економіки кожне підприємство прагне до скорочення витрат на утримання автопарку і техніки. Використовуючи систему супутникового стеження за роботою дизельної електростанції, ви зможете:

  • вести точний облік витраченого палива, а також знати час та обсяги заправок генератора. Використовуваний раніше облік витрата палива по Напрацювання дає лише приблизні дані, без прив'язки до реальних обсягів виробленої енергії. Система супутникового стеження - можливість отримання повної, точної інформації.
  • відстежити несанкціоновані сливи палива. Контроль над витратою пального дозволяє запобігти крадіжкам, а також своєчасно проводити дозаправку електростанції.

Функція оповіщення

Устаткування установки модулями GPS-моніторингу дозволяє настроітьп олучение SMS-повідомлень, що сповіщають про певну подію. Попередження можуть стосуватися запуску або відключення генератора, підвищення температури двигуна вище допустимої межі. Ця функція дозволяє приймати оперативні дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, стежити за термінами технічного обслуговування і забезпечувати надійне енергопостачання об'єкта.

Збільшення ККД генераторних установок

Економічна ефективність дизельних електростанцій залежить від справної і надійної роботи агрегатів. Дані, одержувані від датчиків і модулів системи супутникового моніторингу, дозволяють вести звітність і бачити повну картину того, яка кількість палива витрачає конкретний агрегат, тривалість часу його роботи і величину навантаження. Повна і точна інформація дозволяє скласти найбільш вигідну і економічну схему експлуатації технічного парку, а також продовжити термін служби установок.

Зв'яжіться з нами будь-яким із зручних способів, щоб отримати детальну консультацію про особливості установки і обслуговування систем GPS-моніторингу дизельних генераторів.