044 3792438, 044 3619599

GPS-стеження від «TRANSGROUP» - контроль посилки протягом усього маршруту

Доставка ділової документації, листів, різних груп товарів потребує особливому контролі. Поряд з безпекою кур'єрська служба повинна забезпечувати своєчасність доставки посилок.

Використання супутникового стеження дозволяє максимально знизити ризики, пов'язані сдоставкой вантажів і документації, підвищити рентабельність роботи кур'єрської компанії. GPS-моніторинг може бути застосовний для транспортних відділів торгових і виробничих компаній, так і великих службкурьерской доставки.

GPS-стеження від «TRANSGROUP» - контроль посилки протягом усього маршруту

Система супутникового стеження - відповідальний і неупереджений «ревізор» на службі кур'єрських компаній. Модуль обробляє показники датчиків і передає дані на сервер у вигляді SMS-повідомлення. Збережена на сервері інформація може використовуватися для ведення звітності та аналізу ефективності роботи транспорту.

Супутниковий моніторинг - ефективна економія:

    скорочення витрат на паливо від 15 до 30%;

    збільшення продуктивності праці на 30%;

    зменшення витрат на ТО і ремонт транспорту до 10%.

Передача даних ведеться в режимі реального часу, займає лічені секунди, що дозволяє оперативно приймати рішення і дії в разі виникнення позаштатних ситуацій.

Ретельно вивчивши роботу кур'єрських служб, ми пропонуємо якісне та надійне обладнання, яке дозволяє вирішити такі завдання:

    стеження за транспортом / персоналом в онлайн-режимі;

    визначення траєкторії руху об'єкта на інтерактивній карті, облік кілометражу для розрахунку компенсацій на ПММ;

    отримання точних даних про простоях і зупинках, швидкості і т. д .;

    автоматичне складання маршруту руху;

    оптимізація маршрутів на основі інформації, прийнятої і зберігається на серверах;

    і багато іншого.

Система супутникового стеження дозволяє встановити цілодобове спостереження за вантажем. При настанні певних ситуацій, диспетчер може бути повідомлений про це для вжиття належних заходів:

    прибуття в пункт призначення;

    затримка в дорозі;

    відхилення від заданого маршруту;

    перевищення швидкості руху вище допустимої норми і т. д.

Забезпечення своєчасної доставки вантажів

Оперативність - необхідність в роботі кур'єрських служб. Завдяки інтерактивній карті диспетчер може оперативно коригувати маршрут руху машини в залежності від ситуації на дорозі. Завдяки GPS-моніторингу, водій може бути заздалегідь попереджений про можливі перепони, пробках і т. Д. Використання системи дозволяє прокласти найбільш оптимальний маршрут «в обхід» перешкод, забезпечуючи своєчасність доставки посилки.

Підвищення ефективності роботи персоналу

Персональний GPS-термінал забезпечує високу точність контролю руху, що дає можливість ефективного управління, призначення завдань і ведення звітності.

Система супутникового стеження дозволяє визначити:

    поточне місцезнаходження: точне місце на карті (адреса);

    швидкість і напрямок руху в режимі реального часу;

    детальну історію переміщень;

    статус кур'єра - готовність співробітника прийняти нове завдання;

GPS-навігація - ефективне планування:

    пошук найближчого співробітника для ефективного розподілу завдань;

    складання графіка відвідувань для раціонального витрачання робочого часу;

    нанесення на картугеозон (карта розвезення) для зручності роботи. З'являється можливість відстеження точного маршруту руху транспортного засобу, часу його прибуття в задану точку, простою, відправлення в наступний пункт.

ТОВ «Транс Груп» пропонує ефективні рішення по впровадженню систем GPS-стеження за транспортом і персоналом. Фахівці нашої компанії завжди готові проконсультувати вас за телефонами: (044) 361 9599, (044) 379-24-38.