044 3792438, 044 3619599

GPS-моніторинг - всебічний контроль і ефективне управління пасажирськими перевезеннями

Успішність роботи підприємства, що спеціалізується на пасажирських перевезеннях, багато в чому залежить від якості роботи автопарку. Ухилення від маршруту, крадіжки палива, халатне і зневажливе ставлення до техніки, недотримання встановленого графіка руху - ці та інші фактори можуть стати причиною підвищення витрат на ТО і ремонт транспортного складу.

Впровадження системи GPS-моніторингу - запорука ефективної і безпечної роботи автопарку

Стеження за транспортом ведеться в режимі реального часу. Дані збираються бортовим терміналом і передаються на сервер у вигляді SMS-сообщенія.Определеніе місцезнаходження об'єкта визначається з супутника: координати з супутника передаються на бортовий модуль, потім - на сервер. Швидкість передачі інформації становить кілька секунд.

Функціональні можливості супутникового стеження:

    - облік витрати палива;

    - швидкість руху;

    - складання звітів (історія руху за обраний період часу із зазначенням пробігу, стоянок, витраті палива, швидкісних діапазонів, тривожних подій);

    - маршрут пересування;

    - визначення місцезнаходження об'єкта;

    - завантаженість авто;

    - визначення тривалості і координат зупинок;

    - захист від викрадення і навмисних пошкоджень.

GPS-моніторинг - зручний інструмент для підвищення ефективності роботи автопарку:

    - скорочення витрат на паливо від 15 до 30%;

    - збільшення продуктивності праці на 30%;

    - зменшення витрат на ТО і ремонт транспорту до 10%.

Ретельно вивчивши особливості процесу пасажирських перевезень, фахівці «Транс Груп» підготували ряд пропозицій для підвищення ефективності роботи підприємств, що працюють в даній галузі.

Установка рівневих датчиків і автомобільних GPS-терміналів дає можливість всебічного контролю над процесом перевезень, дозволяє систематизувати, убезпечити і спростити роботу автомобільного парку. Система GPS-навігації - контроль одночасно від однієї до кількох сотень одиниць техніки.

Для інтегрування системи в роботу підприємства потрібно:

    - оснастити автомобілі спеціальним обладнанням: рівневими датчиками, бортовими терміналами, додатковими блоками (тривожна кнопка);

    - мати комп'ютер, підключений до мережі Інтернет. Для великих автотранспортних підприємств кращим рішенням стане обладнання диспетчерського пункту.

Завдяки системі супутникового стеження будь-яка дія водія буде перебувати під постійним контролем. Це позбавить від використання транспорту не за призначенням, запобіжить будь-яке несанкціоноване вплив на техніку. При виникненні надзвичайних ситуацій, навіть при неможливості уникнути небезпеки, GPS-контроль дає можливість диспетчеру оперативно відреагувати на ситуацію.

Зв'яжіться з нами будь-яким із зручних способів - менеджери «TRANSGROUP» допоможуть підібрати оптимальний комплект устаткування і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять щодо систем супутникового стеження.