044 3792438, 044 3619599

«TRANS GROUP» - якісне і сучасне рішення в сфері GPS-моніторингу

Успішність роботи будь-якого підприємства аграрно-промислового комплексу безпосередньо залежить від якості роботи техніки і транспорту. Ретельно вивчивши специфіку обороту ПММ на підприємствах в аграрному секторі, фахівці компанії «Транс Груп» підготували ряд рішень, що стосуються супутникового моніторингу.

Впровадження системи супутникового стеження - встановлення контролю над технікою, недобросовісними співробітниками, і, відповідно, пряме зростання прибутковості вашого бізнесу.

Контроль сільськогосподарської техніки і транспорту відіграє велику роль в побудові і веденні бізнесу в аграрному секторі і вимагає обліку безлічі специфічних факторів. Для ефективної роботи підприємства необхідно володіти достовірними даними про місцезнаходження техніки, режимах експлуатації, тривалості простоїв і т. Д. Але великі обсяги оброблюваних територій, віддаленість площ від населених пунктів ускладнюють оцінку ефективності роботи сільськогосподарської техніки.

Компанія «Транс Груп» пропонує технічно запобігти фактам крадіжок палива на нафтобазах, під час заправки (і слива) бензовозів на внутрішніх АЗС, а також при заправці техніки в поле, уникнути виникнення корупційних зв'язків між персоналом АЗС та водіями.

Впровадження системи супутникового моніторингу дозволяє:

    - скоротити витрати на утримання та експлуатацію автопарку на 25-35%;

    - скоротити час простою парку спецтехніки та автотранспорту на 10-15%;

    - збільшити економію ПММ на 30-35%;

    - ліквідувати розкрадання палива, сільгосппродукції;

    - припинити і запобігти нецільове використання транспорту і спецтехніки;

    - забезпечити високу якість і своєчасність виконання сільськогосподарських робіт (оранка, сівба та збирання врожаю);

    - знизити собівартість сільськогосподарської продукції;

    - зменшити витрату гербіцидів і мінеральних добрив на 5%.

Ефективна система всебічного контролю

Контроль над технікою і транспортом забезпечується установкою на об'єкт спеціального обладнання, що постійно знаходиться в полі зору центрального сервера. Зв'язок з сервером забезпечується за допомогою прийому передачі навігаційних сигналів в цифровому форматі, що відображають поточне місцезнаходження. Стежачи за траєкторією руху об'єкта на цифровій карті пункту контролю і моніторингу, диспетчер оперативно реагує на зміни в заданому маршруті, з'ясовує причину відхилення. Своєчасність прийняття рішень дуже важлива, особливо при виникненні позаштатних ситуацій.

GPS-моніторинг дозволяє вирішити проблеми:

Завищений витрата палива

Вартість паливно-мастильних матеріалів постійно зростає, тому підприємства, з метою збереження рентабельності, повинні ретельно стежити за кількістю заправленого дизеля і його реальним витратою.

Для обліку палива на сільськогосподарській техніці та автотранспорті використовуються датчики рівня палива (ДРП), а також датчики проточного типу (витратоміри). Вибір на користь перших чи других робиться в залежності від марки і типу паливної системи об'єкта. Зокрема, бренд датчика і їх кількість визначає конфігурація і об'єм бака.

Установка ДУТ дає можливість фіксації заправки і зливів бензовозів, проводити списання палива за фактом його витрати, відмовившись від використання усереднених норм.

Грунтуючись на багатому досвіді роботи, фахівці «Транс Груп» рекомендують до установки на техніку іноземного виробництва Дутова «ТАК МАК», «СТРІЛА», «ЕПСІЛОН», «омнік», на вітчизняні трактори комбайни, сівалки, обприскувачі і т. Д. - витратомірів DFM, VZO, VZD.

Контроль прийому та видачі палива на внутрішніх АЗС, в поле

Для запобігання махінацій з дизелем під час заправки бензовоза на нафтобазі та зливу на внутрішній АЗС, в цистерну монтуються два ДУТ «ТАК МАК», а також пристрій знімання сигналу (УСС) на базі штатного датчика видачі палива.

Абонентський термінал GPS моніторингу веде запис і передачу даних про те, скільки палива заливається і видається.

Також система допомагає контролювати процес прийому і видачі палива в поле. При цьому відсутня необхідність заміни лічильників радянського виробництва на сучасні витратоміри.

Контроль виконаних робіт, облік засіяних і поораних площ

Велика площа полів ускладнює процес контролю роботи техніки і транспорту. Установка устаткування для GPS-контролю дозволяє задати геозон і стежити за траєкторією руху об'єкта в режимі реального часу.

Система може бути реалізована двома способами:

    - нанесення полів на електронну карту. Даний метод використовується для обліку відпрацьованих площ конкретним водієм. Для цього автомобіль з мобільним GPS-пристроєм об'їжджає територію по периметру, під час чого створюється інтерактивна електронна карта. Для точного обсягу виконаних робіт залишається задати габарити трактора і знаряддя, яким велася обробка ділянки.

    - нанесення полів на електронну карту з ідентифікацією причіпного обладнання. Установка додаткового модуля «BITREK» позбавляє від необхідності ручного введення розмірів техніки: система розпізнає автоматично яким знаряддям і машиною велася робота. Повна автоматизація процесу дозволяє запобігти складання водієм некоректних звітів і пов'язаних з цим підвищених витрат на оплату праці.

Скористайтеся можливістю впровадження сучасних технологій для активного розвитку бізнесу. Всіх клієнтів «Транс Груп» чекають прийнятні ціни і високий рівень сервісу.