044 3792438, 044 3619599

Використання системи супутникового стеження за будівельною технікою та транспортом

Успіх будівництва багато в чому залежить від розумного і цілеспрямованого вкладення і витрачання коштів, а також ефективної роботи техніки і персоналу. На будівельному майданчику, як правило, працює велика кількість людей і одиниць техніки. Встежити і проконтролювати роботу кожного працівника і механізму - складне завдання. Але потрібна, так як відсутність контролю приведе компанію до збитків.

Використання системи супутникового стеження за будівельною технікою і транспортом дозволяє вирішити наступні проблеми:

    - несанкціонований злив палива або його витрата вище необхідної норми. Установка спеціалізованого обладнання дає можливість отримати повну, реальну картину подій: відстежити обсяги, час і місце заправок в режимі реального часу.

    - використання техніки не за призначенням, халатне ставлення до обладнання. Визначення місця розташування об'єкта - одна з основних функцій GPS-навігації. Швидкість передачі даних займає лічені секунди, точність визначення - до декількох метрів. Це дозволяє запобігти безвідповідальне використання техніки в особистих цілях або не за призначенням, а також відстежити відхилення від правил її експлуатації: підвищену кількість включень, збільшений інтервал роботи, невірне розташування і т. Д.

    - неефективна робота бригад і техніки. Впровадження GPS-моніторингу дозволяє встановити контроль і впорядкувати роботу окремих бригад, відстежувати своєчасність доставки будівельних матеріалів, координувати роботу спецтехніки.

Вигода використання GPS-технологій очевидна:

    - скорочення витрат на паливо від 15 до 30%;

    - збільшення продуктивності праці на 30%;

    - зменшення витрат на ТО і ремонт транспорту до 10%.

GPS-моніторинг - достовірні дані про витрату палива

СістемаGPS-контролю - ефективний інструмент, який запобігає спроби несанкціонованого зливу палива, а також дозволяє стежити за робочими параметрами техніки під час її роботи. Зокрема, суворо відстежувати реальний витрата палива, а також обсяги заправок. Використовуваний раніше облік витрата палива по Напрацювання дає лише приблизні дані, без прив'язки до реальних обсягів. Система супутникового стеження - можливість отримання повної, точної інформації.

Для здійснення GPS-моніторингу на транспорт встановлюється спеціальне обладнання:

    - паливні датчики (рівневі і проточні);

    - автомобільні GPS-термінали.

Як це працює?

Транспортний засіб або нерухомий об'єкт (наприклад, дизельний генератор і т. Д.) Оснащується GPS-модулями і комплектом датчиків. Кількість і тип датчиків визначаються, виходячи з типу об'єкта, за яким вестиметься спостереження, а також параметрів, що контролюються.

Інформація з датчиків надходить на бортовий GPS-термінал, оснащений SIM-картою, який відправляє дані на сервер у вигляді SMS-повідомлення. Кінцева точка прийому - персональний комп'ютер, підключений до мережі Інтернет, встановлений в диспетчерському пункті. Устаткування працює в режимі реального часу, що дозволяє встановити цілодобовий контроль над технікою і приймати оперативні дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Компанія «Транс Груп» здійснює повний комплекс робіт по установці, технічному і сервісному обслуговуванню систем GPS-моніторингу. У нашому арсеналі якісне та надійне обладнання - бортові термінали, датчики та інші модулі - від провідних виробників. Вся техніка відповідає встановленим вимогам і нормам, пройшла сертифікацію.

Зателефонуйте або напишіть нам, щоб дізнатися точну вартість послуг і отримати консультацію щодо вибору і експлуатації GPS-обладнання для стеження за будівельною технікою.