044 3792438, 044 3619599

Шановні Гості нашого сайту,

Компанія TRANS GROUP пропонує Вам більш детально вивчити GPS моніторинг і безкоштовно встановити тестове обладнання.

captcha

Компанія TRANS GROUP розуміє наскільки нелегко в наш час піти на додаткові витрати і прийняти рішення про впровадження системи контролю, тільки на підставі реклами, відгуків, комерційних пропозицій продавців, і тому компанія TRANS GROUP готова надати все необхідне для того, щоб Ви могли перевірити наскільки актуальне GPS моніторинг для Вашого бізнесу.

 Чому потрібно починати впровадження GPS моніторингу з тестової установки:

  • Ви на власному досвіді перевірите якість роботи обладнання, програмного забезпечення та сервісу компанії TRANS GROUP.
  • Однією з основних проблем в сфері GPS моніторингу є некоректна робота приладів і програмного забезпечення. Використання неякісного GPS терміналу або підключення його до бюджетного ПО, призводить до великих погрішностей в звітах по кілометражу, заправкам, витраті палива і хибним слив.
  • Встановивши тестовий зразок Ви маєте можливість прорахувати економічний ефект від використання системи GPS моніторингу.
  • Фахівці компанії TRANS GROUP виконають прихований монтаж пристрою (за потреби), що забезпечить можливість порівняти свідчення про пробігах і маршрути проходження зі звітами водіїв до установки тестового приладу.
  • Керівництво організації зможе оцінити реакцію персоналу на можливе впровадження системи контролю.
  • Найчастіше вже на стадії монтажу виникає невдоволення водіїв, що сигналізує про негативні процеси, пов'язаних з махінаціями в звітності. Запустивши пробну версію системи GPS моніторингу, Ви зможете профілактувати можливий саботаж роботи обладнання.
Ви зможете на практиці переконатися в легкості поводження з програмним продуктом, навчити правилам роботи з системою менеджмент підприємства і висловити нам свої індивідуальні побажання.

Пропозицією про тестової установки, компанія TRANS GROUP заявляє про прозорість відносин c нашими потенційним клієнтам. Ми не сумніваємося в якості нашої продукції, функціональному арсеналі і готовності до технічних завдань найвищого рівня. Впевнені, що принцип «сім разів відміряй, один раз відріж» є основоположним в будь-якій справі, а це значить, що почати примірку з тестового приладу - Ваше мудре і обгрунтоване рішення.