Про Trans Group
Наша пропозиція – це доступні інновації, які полегшать ваше життя і зроблять бізнес більш прибутковим
Обираючи нашу компанію, ви отримаєте не тільки повний контроль над своїм транспортом, але й зручні інструменти, навчання персоналу, висококласний сервіс та інформаційну підтримку. Кожного клієнта ми розглядаємо, як повноцінного партнера, і саме тому ми не просто пропонуємо обладнання, а вкладаємо багато сил і часу на вирішення комплексних завдань, що виникають при керуванні транспортом на підприємстві
 • 10+
  Років на ринку
 • 237+
  Реалізованих проєктів
 • 6137+
  Автомобілів під контролем
 • 800+
  Задоволених клієнтів
Чому нас обирають
Індивідуальний підхід
Ми налаштовуємо свої послуги під кожного клієнта з огляду на особливості та потреби його бізнесу. Це дозволяє надавати індивідуальні рішення та максимально задовольняти вимоги замовників.
Якісний сервіс
Ми орієнтовані на надання високоякісних послуг, включаючи встановлення сучасного обладнання та оперативний моніторинг транспорту, що забезпечує клієнтам точність та своєчасність інформації про місцезнаходження та роботу їхнього автопарку.
Досвід
У нас більш ніж 10-річний досвід роботи у сфері GPS моніторингу транспорту, що дозволяє нам глибоко розуміти потреби та вимоги своїх клієнтів та надавати найбільш ефективні та інноваційні рішення.
Безпека
Ми надаємо велике значення безпеці даних та використовуємо передові технології для захисту конфіденційної інформації клієнтів.
Як ми працюємо
1
Вивчаємо ваші
вимоги
Дізнаємось про особливості транспорту - кількість баків, доступ до бака, чи гарантійне авто, рік випуску тощо
2
Підбираємо
обладнання
Менеджер проконсультує вас
та складе комерційну пропозицію
3
Підписуємо договір та встановлюємо обладнання
Підписуємо договір та після, у зручний для вас час, майстер встановлює систему
4
Надаємо послуги технічної підтримки
Після налаштування обладнання ми організовуємо навчання вашого персоналу

Що говорять наші клієнти

 • Віталій Мельник
  Головний інженер
  Компанія Trans Group завжди готова надати допомогу в разі виникнення будь-яких питань або проблем із системою GPS моніторингу. Її фахівці швидко та ефективно вирішують всі запитання та допомагають з встановленням та налаштуванням обладнання.
 • Сергій Терентьєв
  Головний фахівець із закупівель
  У загальному, співпраця з компанією Trans Group, що займається GPS моніторингом транспорту, є дуже корисною та ефективною. Я рекомендую цю компанію для всіх, хто шукає надійну і точну систему моніторингу корпоративного транспорту та високоякісний сервіс.
 • Анатолій Волошин
  Головний інженер
  Як користувач послуг, від компанії Trans Group, я залишаюсь дуже задоволеним якістю обслуговування та наданою технічною підтримкою. Моніторинг транспорту, за допомогою GPS, дозволяє контролювати рух, підтримувати розклади та зменшувати витрати на паливо.
 • Олексій Мельниченко
  Керівник відділу
  Дуже задоволений співпрацею з компанією Trans Group. Фахівці компанії швидко вирішують всі поставлені перед ними завдання. Усі роботи виконують вчасно та без затримок. Рекомендую цю компанію.
 • Сергій Чернишов
  Начальник відділу моніторингу
  За час нашої співпраці компанія Trans Group зарекомендувала себе надійним постачальником обладнання.
  Усі роботи Trans Group виконує в обговорені терміни. Дуже задоволений якістю монтажних робіт.
 • Олександр Овсянніков
  Керівник відділ закупівель
  Вже кілька років ми працюємо із компанією Trans Group. Користуємося обладнанням Bitrek. За цей час жодних поломок обладнання не було. Замовлене обладнання постачається вчасно. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Шукаєте надійного партнера?
Давайте знайомитись!
Надсилаючи запит ви погоджуєтесь за нашою політикою конфіденційності
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK