Наші послуги
Залюбки допоможемо вам у підборі та встановленні обладнання, проведенні ремонту та сервісних робіт, надамо якісну технічну підтримку
Перелік послуг, які ми пропонуємо
Ми розуміємо, що монтажні роботи є важливою складовою частиною процесу покращення та модернізації транспортних засобів, тому ми зосереджені на наданні професійних та надійних послуг нашим клієнтам
Монтаж трекера

GPS-трекер допомагає власнику слідкувати за місцем знаходження свого автомобіля.

Даний пристрій дає можливість:

 • здійснювати постійний контроль за місцезнаходженням авто
 • провести оптимізацію витрат на пальне
 • сформувати звітність про пройдений автомобілем, шлях, а також зупинки та стоянки
 • підвищує водійську дисципліну

Монтаж здійснюється максимально приховано в салоні авто. Його можна ефективно використовувати у легкових і вантажних автомобілях, а також для спеціалізованої техніки.

Ми встановлюємо систему GPS через окрему лінію живлення від акумулятора. Це допомагає не пошкоджувати цілісність автомобіля і не впливає на гарантію на авто.

Власники автомобілей з GPS-трекером мають цілодобовий доступ до широкого спектру інформації про авто і його місцезнаходження. Дана система дає можливість складати оптимальні маршрути на основі аналізу отриманих даних. А також контролювати витрату палива до літра.

Монтаж датчика рівня палива

Датчик рівня палива забезпечує контроль за витратою палива під час руху автомобіля. Це дає можливість відслідковувати витрати палива протягом будь-якого періоду. Такий датчик можна встановлювати як на однобакову, так і на двобакову техніку.

Для зручності аналізу інформації, щодо витрати палива, датчик під’єднають до бортового контролера.

Використання датчика рівня палива у зв’язці з бортовим комп’ютером дає можливість:

 • під час руху контролювати рівень палива у баку
 • аналізувати витрати палива за конкретний відрізок дороги
 • планувати заправку автомобіля заздалегідь

Датчик рівня палива може бути встановлений у транспортні засоби будь-якого типу. Фахівці нашої компанії виконають монтаж швидко, якісно і безпечно!

Тарування датчика рівня палива

Тарування датчика рівня палива – це найважливіший етап його монтажу, який варто довірити професіоналам з досвідом роботи. Адже важливо щоб в результаті датчик показував максимально точні данні. Наші спеціалісти зроблять це максимально точно і швидко!

Сама процедура тарування достатньо кропітка і полягає у повному спустошенню бака і пропорційному його наповненню. Тут варто пам’ятати, що чим меншими порціями паливо додається в бак, при таруванні, тим точнішими будуть показники датчика. Також важливо звернути увагу на форму і конфігурацію паливного баку. Наприклад для ємностей викривленої форми необхідно застосовувати мірники меншого об’єму.

Установка витратоміра

Правильно підібраний витратомір допомагає контролювати витрати палива на кожній конкретній одиниці техніки. Це особливо важливо для підприємств, які використовують парк машин в своїй діяльності. Приватні власники автомобілів також активно використовують витратоміри для контролю за паливно-мастильними матеріалами.

Витратомір може бути встановлений на автомобілі з дизельним паливом, спеціалізовану та сільськогосподарську техніку, а також на стаціонарне обладнання (котли, дизель-генератори).

Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам підібрати оптимальну модель витратоміра, професіонально встановлять його в ваш автомобіль і наддадуть вичерпну інформацію про його експлуатацію.

Підключення CAN

CAN-модуль – це сучасний електронний пристрій, який влаштовують в електронну систему автомобіля для контролю за його технічними показниками. Він є обов’язковим елементом оснащення авто системою сигналізації. Але це лише маленька частина його можливостей.

CAN-модуль представляє собою унікальний компактний прилад, котрий надає користувачу наступну точну і важливу інформацію:

 • температура охолоджуючої рідини
 • рівень палива у баку
 • пробіг транспортного засобу
 • оберти двигуна
 • та інше

Наші спеціалісти встановлюють CAN-модулі максимально безпечно, без втручання у конструкцію автомобіля. Це дозволяє зберегти гарантію на транспортний засіб.

Установка системи ідентифікації водія

Установка системи ідентифікації водія –це основний елемент правильної організації контролю автопарку. Вона допомагає постійно відслідковувати наступне:

 • хто керував автомобілем
 • пробіг автомобіля під керуванням конкретного співробітника
 • чи здійснювалися зливи палива і в яких точках маршруту
 • чи притримувався працівник робочого графіку
 • кількість заправок автомобіля
 • який саме водій керував автомобілем на конкретному відрізку маршруту

Така інноваційна система допомагає уникнути багатьох конфліктних ситуацій зі співробітниками. Вона дає можливість оперативною виявляти порушення трудової дисципліни, а також відзначити найвідповідальніших співробітників.

Ми готові забезпечити професійну установку системи ідентифікації водія, а також забезпечити її технічне обслуговування.

Як ми працюємо
1
Вивчаємо ваші
вимоги
Дізнаємось про особливості транспорту - кількість баків, доступ до бака, чи гарантійне авто, рік випуску тощо
2
Підбираємо
обладнання
Менеджер проконсультує вас
та складе комерційну пропозицію
3
Підписуємо договір та встановлюємо обладнання
Підписуємо договір та після, у зручний для вас час, майстер встановлює систему
4
Надаємо послуги технічної підтримки
Після налаштування обладнання ми організовуємо навчання вашого персоналу
Повернення та обмін
Терміни повернення і обміну
Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.
Умови повернення для товарів належної якості
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, придбані в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.
Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.
Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Якщо маєте вимоги, надішліть нам файл з описом
Надсилаючи запит ви погоджуєтесь за нашою політикою конфіденційності
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK