Банки
Робота банку, як комерційної структури, пов'язана з транспортуванням різних об'єктів, що становлять матеріальну цінність. І охорона автотранспорту, що виконує дану операцію, є одним із пріоритетних завдань, поставлених перед службою інкасації.
Функціональні можливості супутникового стеження:
 • 1
  визначення місцезнаходження
 • 2
  моніторинг
  швидкості
 • 3
  попередження про відхилення від маршруту
 • 4
  безпека водіїв та цінностей
 • 5
  оптимізація
  маршрутів
 • 6
  аналіз
  даних
 • 7
  відстеження відкриття дверей
 • 8
  захист
  від крадіжок

Робота банку, як комерційної структури, пов'язана з транспортуванням різних об'єктів, що становлять матеріальну цінність. І охорона автотранспорту, що виконує дану операцію, є одним із пріоритетних завдань, поставлених перед службою інкасації.

Вивчивши роботу установ банківського сектора, наші фахівці підготували ряд рішень, що стосуються відстежування місцеположення корпоративного транспорту і контролю палива. Робота з удосконалення обладнання дозволила нам створити одну з найбільш надійних і безвідмовних систем моніторингу для забезпечення високого рівня безпеки перевезень та оптимізації логістики всього автопарку або окремого транспортного засобу. За допомогою її ви зможете технічно запобігти порушенню посадових інструкцій персоналом, забезпечити оперативність прийняття рішень при виникненні екстрених ситуацій, скоротити витрати на паливо і технічне обслуговування ТЗ.

Для установки на інкасаторські машини наша компанія пропонує термінали BI 820 TREK, BI 868 TREK, Teltonika FM1200, Ruptela FMPRO3, Teltonika FM2200.

Дане обладнання передбачає установку додаткових датчиків, що дозволяє максимально підвищити рівень безпеки поїздок.

Датчики на запалюванні, що дають можливість віддалено блокувати двигун. Система супутникового стеження дає можливість не тільки спостерігати за траєкторією руху автомобіля, але і віддалено контролювати його роботу. Відключення двигуна диспетчером може стати вирішальним фактором у запобіганні пограбування. Опинившись в заглухлим авто, зловмисники швидко покинуть ТЗ, відмовившись від своїх планів.

Датчики відкривання дверей заблокують дверні замки, запобігши несанкціоноване проникнення в салон сторонніх осіб.

Кнопка екстреного виклику, або так звана «тривожна кнопка» підключається до мобільного терміналу. У разі виникнення надзвичайної ситуації водій може миттєво зв'язатися з диспетчерським пунктом (службою безпеки банку або пультом міліції).

Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Використання системи супутникового стеження за банківським майном дозволяє вирішити наступні проблеми:
GPS моніторинг інкасаторських мішків, сейфів
Одночасно з впровадженням системи моніторингу автотранспорту може бути використаний пристрій GPS моніторингу BI 310 CICADA, призначене для закладки в сейфи, інкасаторські мішки, грошові «ляльки». Прилад має розміри сірникової коробки, його неможливо «заглушити» або сканувати. У разі пограбування, BI 310 CICADA вкаже точне місце розташування викраденого об'єкта.
Оперативне управління автопарком
Транспортні засоби відображаються на інтерактивній карті, оновлюваної в режимі реального часу. У будь-який момент ви можете отримати інформацію про те, де знаходиться, з якою швидкістю і в якому напрямку рухається кожен з об'єктів.
Впевненість в точному дотриманні маршрутів
Система дозволяє заздалегідь прокладати маршрути для кожного ТЗ, із завданням довільного кількості контрольних точок і зазначенням часу їх проходження. За допомогою цієї функції ви зможете оптимізувати логістику автопарку, здійснювати контроль над дотриманням маршруту і, в разі відхилення об'єкта від заданої траєкторії або простою, оперативно з'ясувати причини порушень.
Скорочення витрат на ПММ
Система GPS-моніторингу дозволяє прораховувати протяжність маршруту, на підставі чого проводиться точний розрахунок витрати палива. Аналіз показників може бути виконаний в режимі реального часу або після рейсу. Звіт формується в текстовому або графічному вигляді. Цю функцію не дозволяє розрахувати та оптимізувати витрати на паливо, запобігти можливості його зливу в ході заправки або під час перебування ТЗ на маршруті.
Дивитись інші галузеві рішення:
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK