Оптимізація руху громадського транспорту
Всебічний контроль і ефективне управління пасажирськими перевезеннями
Функціональні можливості супутникового стеження:
  • 1
    облік витрати
    палива
  • 2
    швидкість
    руху
  • 3
    складання
    звітів
  • 4
    маршрут
    пересування
  • 5
    визначення місцезнаходження об'єкта
  • 6
    завантаженість
    авто
  • 7
    визначення тривалості і координат зупинок
  • 8
    захист від викрадення і навмисних пошкоджень

Успішність роботи підприємства, що спеціалізується на пасажирських перевезеннях, багато в чому залежить від якості роботи автопарку. Ухилення від маршруту, крадіжки палива, халатне і зневажливе ставлення до техніки, недотримання встановленого графіка руху - ці та інші фактори можуть стати причиною підвищення витрат на ТО і ремонт транспортного складу.

Впровадження системи GPS-моніторингу - запорука ефективної і безпечної роботи автопарку

Стеження за транспортом ведеться в режимі реального часу. Дані збираються бортовим терміналом і передаються на сервер у вигляді SMS-сообщенія.Определеніе місцезнаходження об'єкта визначається з супутника: координати з супутника передаються на бортовий модуль, потім - на сервер. Швидкість передачі інформації становить кілька секунд.

Завдяки системі супутникового стеження будь-яка дія водія буде перебувати під постійним контролем. Це позбавить від використання транспорту не за призначенням, запобіжить будь-яке несанкціоноване вплив на техніку. При виникненні надзвичайних ситуацій, навіть при неможливості уникнути небезпеки, GPS-контроль дає можливість диспетчеру оперативно відреагувати на ситуацію.

Ефективна система всебічного контролю
Ретельно вивчивши особливості процесу пасажирських перевезень, наші фахівці підготували ряд пропозицій для підвищення ефективності роботи підприємств, що працюють в даній галузі.
Установка рівневих датчиків і автомобільних GPS-терміналів дає можливість всебічного контролю над процесом перевезень, дозволяє систематизувати, убезпечити і спростити роботу автомобільного парку. Система GPS-навігації - контроль одночасно від однієї до кількох сотень одиниць техніки.

Для інтегрування системи в роботу підприємства потрібно:
  • оснастити автомобілі спеціальним обладнанням: рівневими датчиками, бортовими терміналами, додатковими блоками (тривожна кнопка)
  • мати комп'ютер, підключений до мережі Інтернет. Для великих автотранспортних підприємств кращим рішенням стане обладнання диспетчерського пункту
Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Дивитись інші галузеві рішення:
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK