Дизель-генератори
GPS-моніторинг дизельних генераторів - точна і актуальна інформація про роботу обладнання
Функціональні можливості супутникового стеження:
 • 1
  визначення місцезнаходження об'єкта
 • 2
  моніторинг
  стану
 • 3
  віддалене
  керування
 • 4
  графіки та
  звіти
 • 5
  оптимізація
  ресурсів
 • 6
  системи
  безпеки
 • 7
  попередження про проблеми
 • 8
  маршрутизація та логістика

Завдяки безлічі переваг дизельні генератори мають широку сферу застосування. Широкий мощностной ряд дозволяє використовувати обладнання для електропостачання житлових, торгових, виробничих та інших об'єктів. Використовуючи у своїй роботі передові технології, ретельно вивчивши особливості експлуатації та обслуговування дизельних електростанцій, фахівці нашої компанії підготували ряд пропозицій, що дозволяють зробити роботу установок максимально ефективної і рентабельної.

Впровадження системи GPS-моніторингу - запорука ефективної і безпечної роботи автопарку

Рішення від «TRANSGROUP» - надійна система супутникового стеження за рухомими і стаціонарними об'єктами

Як і у випадку з автомобілями, у дизельного генератора є потреба в паливі. І кожен керівник підприємства, що займає власним автопарком, знайомий з низкою «паливних» проблем, що призводять до збільшення витрат на пальне.

Використання системи GPS-моніторингу - ефективний інструмент, який запобігає спроби несанкціонованого зливу палива, а також дозволяє стежити за робочими параметрами генератора під час його роботи (температура двигуна, об'єм витрат і заправки установки паливом і т. д.).

Збільшення ККД генераторних установок
Економічна ефективність дизельних електростанцій залежить від справної і надійної роботи агрегатів. Дані, одержувані від датчиків і модулів системи супутникового моніторингу, дозволяють вести звітність і бачити повну картину того, яку кількість палива витрачає конкретний агрегат, тривалість часу його роботи і величину навантаження. Повна і точна інформація дозволяє скласти найбільш вигідну і економічну схему експлуатації технічного парку, а також продовжити термін служби установок.
Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Основні функції
Облік палива
В непростих умовах сучасної економіки кожне підприємство прагне до скорочення витрат на утримання автопарку і техніки. Використовуючи систему супутникового стеження за роботою дизельної електростанції, ви зможете:
 • вести точний облік витраченого палива, а також знати час та обсяги заправок генератора. Використовуваний раніше облік витрата палива по Напрацювання дає лише приблизні дані, без прив'язки до реальних обсягів виробленої енергії. Система супутникового стеження - можливість отримання повної, точної інформації.
 • відстежити несанкціоновані сливи палива. Контроль над витратою пального дозволяє запобігти крадіжкам, а також своєчасно проводити дозаправку електростанції.
Функція оповіщення
Устаткування установки модулями GPS-моніторингу дозволяє настроітьп олучение SMS-повідомлень, що сповіщають про певну подію. Попередження можуть стосуватися запуску або відключення генератора, підвищення температури двигуна вище допустимої межі. Ця функція дозволяє приймати оперативні дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, стежити за термінами технічного обслуговування і забезпечувати надійне енергопостачання об'єкта.
Дивитись інші галузеві рішення:
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK