Ефективне використання техніки та контроль процесів
Контролюйте всі етапи польових робіт за допомогою систем моніторингу
Переваги
Впровадження системи супутникового моніторингу дозволяє:
  • 1
    Скоротити витрати на утримання та експлуатацію автопарку на 25-35%
  • 2
    Скоротити час простою парку спецтехніки та автотранспорту на 10-15%
  • 3
    Збільшити економію ПММ на 30-35%
  • 4
    Ліквідувати розкрадання палива, сільгосппродукції
  • 5
    Припинити і запобігти нецільове використання транспорту і спецтехніки
  • 6
    Забезпечити високу якість і своєчасність виконання сільськогосподарських робіт
  • 7
    Знизити собівартість сільськогосподарської продукції
  • 8
    Зменшити витрату гербіцидів і мінеральних добрив на 5%

Успішність роботи будь-якого підприємства аграрно-промислового комплексу безпосередньо залежить від якості роботи техніки і транспорту. Ретельно вивчивши специфіку обороту ПММ на підприємствах в аграрному секторі, наші фахівці підготували ряд рішень, що стосуються супутникового моніторингу.

Впровадження системи супутникового стеження - встановлення контролю над технікою, недобросовісними співробітниками, і, відповідно, пряме зростання прибутковості вашого бізнесу.

Контроль сільськогосподарської техніки і транспорту відіграє велику роль в побудові і веденні бізнесу в аграрному секторі і вимагає обліку безлічі специфічних факторів. Для ефективної роботи підприємства необхідно володіти достовірними даними про місцезнаходження техніки, режимах експлуатації, тривалості простоїв і т. Д. Але великі обсяги оброблюваних територій, віддаленість площ від населених пунктів ускладнюють оцінку ефективності роботи сільськогосподарської техніки.

Наша компанія пропонує технічно запобігти фактам крадіжок палива на нафтобазах, під час заправки (і злива) бензовозів на внутрішніх АЗС, а також при заправці техніки в поле, уникнути виникнення корупційних зв'язків між персоналом АЗС та водіями.

Ефективна система всебічного контролю
Контроль над технікою і транспортом забезпечується установкою на об'єкт спеціального обладнання, що постійно знаходиться в полі зору центрального сервера. Зв'язок з сервером забезпечується за допомогою прийому передачі навігаційних сигналів в цифровому форматі, що відображають поточне місцезнаходження. Стежачи за траєкторією руху об'єкта на цифровій карті пункту контролю і моніторингу, диспетчер оперативно реагує на зміни в заданому маршруті, з'ясовує причину відхилення. Своєчасність прийняття рішень дуже важлива, особливо при виникненні позаштатних ситуацій.
Система може бути реалізована двома способами
  • Нанесення полів на електронну карту

    Даний метод використовується для обліку відпрацьованих площ конкретним водієм. Для цього автомобіль з мобільним GPS-пристроєм об'їжджає територію по периметру, під час чого створюється інтерактивна електронна карта. Для точного обсягу виконаних робіт залишається задати габарити трактора і знаряддя, яким велася обробка ділянки.
  • Нанесення полів на електронну карту з ідентифікацією причіпного обладнання
    Установка додаткового модуля «BITREK» позбавляє від необхідності ручного введення розмірів техніки: система розпізнає автоматично яким знаряддям і машиною велася робота. Повна автоматизація процесу дозволяє запобігти складання водієм некоректних звітів і пов'язаних з цим підвищених витрат на оплату праці.
Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Дивитись інші галузеві рішення:
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK