Будівництво
Використання системи супутникового стеження за будівельною технікою та транспортом
Вигода використання GPS-технологій:
 • 1
  скорочення витрат на паливо
  від 15 до 30%
 • 2
  збільшення продуктивності праці
  на 30%
 • 3
  зменшення витрат на ТО і
  ремонт транспорту до 10%

Успіх будівництва багато в чому залежить від розумного і цілеспрямованого вкладення і витрачання коштів, а також ефективної роботи техніки і персоналу. На будівельному майданчику, як правило, працює велика кількість людей і одиниць техніки. Встежити і проконтролювати роботу кожного працівника і механізму - складне завдання. Але потрібна, так як відсутність контролю приведе компанію до збитків.

Наша компанія здійснює повний комплекс робіт по установці, технічному і сервісному обслуговуванню систем GPS-моніторингу. У нашому арсеналі якісне та надійне обладнання - бортові термінали, датчики та інші модулі - від провідних виробників. Вся техніка відповідає встановленим вимогам і нормам, пройшла сертифікацію.

Система GPS-контролю - ефективний інструмент, який запобігає спроби несанкціонованого зливу палива, а також дозволяє стежити за робочими параметрами техніки під час її роботи. Зокрема, суворо відстежувати реальний витрата палива, а також обсяги заправок. Використовуваний раніше облік витрата палива по Напрацювання дає лише приблизні дані, без прив'язки до реальних обсягів. Система супутникового стеження - можливість отримання повної, точної інформації.

Завдяки системі супутникового стеження будь-яка дія водія буде перебувати під постійним контролем. Це позбавить від використання транспорту не за призначенням, запобіжить будь-яке несанкціоноване вплив на техніку. При виникненні надзвичайних ситуацій, навіть при неможливості уникнути небезпеки, GPS-контроль дає можливість диспетчеру оперативно відреагувати на ситуацію.

Як це працює?
Транспортний засіб або нерухомий об'єкт (наприклад, дизельний генератор і т. д.) Оснащується GPS-модулями і комплектом датчиків. Кількість і тип датчиків визначаються, виходячи з типу об'єкта, за яким вестиметься спостереження, а також параметрів, що контролюються.
Інформація з датчиків надходить на бортовий GPS-термінал, оснащений SIM-картою, який відправляє дані на сервер у вигляді SMS-повідомлення. Кінцева точка прийому - персональний комп'ютер, підключений до мережі Інтернет, встановлений в диспетчерському пункті. Устаткування працює в режимі реального часу, що дозволяє встановити цілодобовий контроль над технікою і приймати оперативні дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Використання системи супутникового стеження за будівельною технікою і транспортом дозволяє вирішити наступні проблеми:
Несанкціонований злив палива або його витрата вище необхідної норми
Установка спеціалізованого обладнання дає можливість отримати повну, реальну картину подій: відстежити обсяги, час і місце заправок в режимі реального часу.
Використання техніки не за призначенням, халатне ставлення до обладнання
Визначення місця розташування об'єкта - одна з основних функцій GPS-навігації. Швидкість передачі даних займає лічені секунди, точність визначення - до декількох метрів. Це дозволяє запобігти безвідповідальне використання техніки в особистих цілях або не за призначенням, а також відстежити відхилення від правил її експлуатації: підвищену кількість включень, збільшений інтервал роботи, невірне розташування і т. д.
Неефективна робота бригад і техніки
Впровадження GPS-моніторингу дозволяє встановити контроль і впорядкувати роботу окремих бригад, відстежувати своєчасність доставки будівельних матеріалів, координувати роботу спецтехніки.
Дивитись інші галузеві рішення:
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK