Оптимізація вантажоперевезення
Ефективні інструменти автоматизованого управління автопарком або транспортним комплексом
Ефект від впровадження
Використання GPS-технологій - перспективний напрямок в автоматизації діяльності компанії з високою ефективністю:
  • 1
    скорочення витрат на паливо
    від 15 до 30%
  • 2
    збільшення продуктивності
    праці на 30%
  • 3
    зменшення витрат на ТО і
    ремонт транспорту до 10%

Доставка вантажу в установлені терміни в цілості й схоронності - головне завдання компанії, зайнятої в здійсненні вантажних перевезень. Ефективність роботи транспортного підприємства багато в чому залежить від якості роботи автопарку, а також виключення всіх можливих ризиків, які можуть уповільнити доставку або призвести до псування вантажу.

Ми провели ретельну роботу по вивченню роботи транспортних організацій, результатом якої стало створення ряду рішень, що стосуються підвищення ефективності та безпеки процесу вантажоперевезень.

Використання автоматизованих систем на базі GPS навігації - можливість оптимізувати логістику транспортного комплексу, встановити цілодобовий контроль над транспортом (відстеження траєкторії його руху, технічного стану), забезпечити безпеку персоналу і вантажів, що перевозяться.

В нашій продуктовій лінійці зібрано широкий спектр рішень супутникового моніторингу автотранспорту для компаній з парком від одного більш транспортних засобів, які здійснюють:

- міжнародні перевезення;

- міжміські перевезення;

- міська розвозка і т. д.

Як це працює?
При підключенні транспортного засобу до системи супутникового стеження виробляється його оснащення поруч датчиків (датчики рівня палива, датчик контролю температури в рефрижераторах і салоні і т. д.) і модулів. Комплектація обладнання залежить від виду і вартості вантажу, а також дальності поїздок (чи перетинатися на території інших держав).
Визначення місцезнаходження об'єкта відбувається за допомогою супутника: сигнал надходить на бортовий термінал, оснащений SIM-картою, після чого дані у вигляді SMS-повідомлення передаються на сервер. Необхідні технічні параметри зчитуються з датчикову так само передаються бортовим модулем на сервер. Точкою прийому сигналу служить персональний комп'ютер зі спеціальним програмним забезпеченням, встановлений в диспетчерському центрі.
Система працює в режимі реального часу, що дозволяє встановити цілодобовий контроль над наявною в розпорядженні технікою. Дані передаються з точністю до кількох метрів, що дозволяє знати точне місце розташування ТЗ і в разі потреби вжити оперативних заходів.
На основі історії, що зберігається на сервері, керівництво компанії може отримувати деталізовані звіти, що відображають всі вантажоперевезення за обраний період. Статистика може використовуватися для побудови управлінської звітності та графіків.

Потрібна консультація?
Напишіть нам з описом ваших потреб
Модулі систем GPS навігації для моніторингу автотранспорту мають наступні переваги:
Мобільність
Бортовой термінал являє собою невеликий контейнер вагою до 300 г. Він легко встановлюється під капотом автомобіля, виконує функції передачі цифрових сигналів, обладнаний GPS-антеною для прийому даних системи позиціонування.
Стійкість до умов експлуатації
Устаткування забезпечує стабільну работув інтервалі температур навколишнього повітря від -30 ° С до + 50 ° С при відносній вологості до 80%.
Зворотній зв'язок
Установка бортового терміналу передбачає можливість активного втручання диспетчера в виконавчі системи автомобіля в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Для автоматичної ідентифікації причепів система реалізується з впровадженням міток з автономним живленням. Установка даного устаткування дозволяє системі розпізнати пристрій автоматично (в бездротовому режимі) і встановити контроль над ним.
Устаткування для підвищеної безпеки перевезень

Вантажоперевезення пов'язані з перевезенням об'єктів, що становлять матеріальну цінність. Використання системи GPS-навігації дозволяє мінімізувати ризик викрадення транспортного засобів і крадіжки вантажу, а також забезпечити безпеку водія.
Кнопка подачі сигналу тривоги
Встановлюється приховано. Натискання на кнопку моментально передає тривожний сигнал на пульт диспетчерського центру.
Гучний зв'язок
Двостороння голосовий зв'язок між диспетчером і водієм.

Датчик включення запалювання
Призначений дляконтролірованія процесу включення і виключення двигуна під час стоянок і зупинок. У разі виникнення надзвичайної ситуації диспетчер може призвести відключення двигуна віддалено.
Дивитись інші галузеві рішення:
Для покращення роботи сайту ми збираємо cookie для отримання інформації про досвід користувачів
OK